Pomoc Drogowa Łódź | Autoholowanie | laweta

Zadzwoń

Zakres

Działamy w okolicach autostrad A1, A2 – Stryków, Łódź, Łowicz, Piątek

Wachlarz Usług

Holowanie, Laweta, dowóz paliwa, wulkanizacja, serwis i inne drobne naprawy

24/7

Jesteśmy dostępni 24h na dobę 7 dni w tygodniu
TEL KOM: 723 427 361

Kliknij Żeby Zadzwonić: 723 427 361

Pomoc Drogowa Łódź 24h– Holowanie – Autolaweta

Witam Państwa. Skoro tutaj trafiłeś zapewne potrzebujesz pomocy drogowej, martwisz się o Swój pojazd, spokojnie jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę.

Działamy na terenie województwa łódzkiego, okolice AUTOSTRADY A1, A2 oraz miejscowości Stryków, Zgierz, Łódź, Kutno, Łowicz, Konin, Piątek. Jesteśmy sumienni i działamy profesjonalnie przez co grono naszych Klientów systematycznie się powiększa.

Zadowolony Klient – spokojny o swój pojazd który nam powierza jest dla nas najważniejszy.

Biorąc pod uwagę fakt, iż nasze biuro znajduje się w mieście Łódź, doskonale wiemy jaki jest stan dróg w tym mieście. Uszkodzenia pojazdów spowodowane nierównościami i dziurami w nawieżchni zdażają się niemal codziennie. Często jesteśmy wzywani do zdarzeń polegających na naprawieniu uszkodzonego zawieszenia lub skrzywionej felgi. Nie sposób sobie wyobrazić dnia na terytorium Łodzi bez przykrego zdarzenia drogowego tego typu.

Nasza firma- pomoc drogowa Łódź działa już od wielu lat. Zaufało nam wielu klientów zarówno lokalnych kierowców jak i tych przyjezdnych. Mamy wiele pozytywnych opinii wystawionych przez zadowolone z naszych usług osoby. Działamy efektywnie i profesjonalnie ale przede wszystkim szybko reagujemy na zgłoszenia o każdej porze dnia i nocy. Posiadamy najnowszy sprzęt do holowania oraz mobilny warsztat, dzięki któremu możemy szybko sprawnie naprawić drobne usterki w tym najczęściej spotykane przebicie opony.

Bardziej poważne uszkodzenia nie są nam straszne. Posiadamy w pełni wyposarzony warsztat gdzie transportujemy lawetą uszkodzone pojazdy. Naprawa zwykle nie trwa długo, chyba że wymaga zamówienia lub sprowadzenia jakiejś części mechanicznej. Serwisujemy również tiry i inne duże gabarytowo pojazdy. Oczywiście zapewniamy konkurencyjność jeśli chodzi o ceny i jakość naszych usług. Zapraszamy do kontaktu pod podany nr telefonu.

TEL KOM: 723 427 361

Kliknij Żeby Zadzwonić: 723 427 361