Pomoc Drogowa Piątek | Autolaweta | Holowanie

Zadzwoń

Zakres

Działamy w okolicach autostrad A1, A2 – Stryków, Kutno, Łowicz, Piątek

Wachlarz Usług

Holowanie, Laweta, dowóz paliwa, wulkanizacja, serwis i inne drobne naprawy

24/7

Jesteśmy dostępni 24h na dobę 7 dni w tygodniu
TEL KOM: 723 427 361

Kliknij Żeby Zadzwonić: 723 427 361

Pomoc Drogowa – Holowanie – Autolaweta 24H Piątek

Witam Państwa. Skoro tutaj trafiłeś zapewne potrzebujesz pomocy drogowej, martwisz się o Swój pojazd, spokojnie jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę.

Działamy na terenie województwa łódzkiego, okolice AUTOSTRADY A1, A2 oraz miejscowości Łowicz. Jesteśmy sumienni i działamy profesjonalnie przez co grono naszych Klientów systematycznie się powiększa.

Zadowolony Klient – spokojny o swój pojazd który nam powierza jest dla nas najważniejszy.

Piątek to wieś w powiecie łężyckim i województwie łódzkim.

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze stanu dróg w okolicach miejscowości Piątek w powiecie łężyckim. Mnogość dziur i ubytków w drodze powoduje, iż kierowcy jeśli nawet nie ulegną żadnej kolizji, to bardzo często uszkadzają zawieszenie w swoim aucie ze względu na zły stan nawierzchni.

Zdarza się to niemal każdego dnia i często jesteśmy wzywani do tego rodzaju interwencji. Do najczęstrzych usterek związanych z nierównościami nawierzchni należą skrzywienie falufelgi, czy też przebicie opony. Kierowny poruszajacy się autami na niskoprofilowych kołach, są częściej narażeni na tego rodzaju przykrości.

Nasz mobilny warsztat i przeszkolony zespół pozwala na szybkie usunięcię powstałych szkód. Kontaktując się z nami, mają Państwo pewność, iż współpracujecie z profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem. Jeśteśmy w stanie dotrzeć na miejsce zdarzenia o każdej porze dnia, nasz telefon jest zawsze czynny. Działamy efektywnie, szybko i sprawnie. Mamy też własny warsztat, gdzie możemy odholować Państwa samochód, gdzie jesteśmy w stanie dokonać bardziej zaawansowanych napraw, które nie mogą być przeprowadzone na skraju jezdni.

TEL KOM: 723 427 361

Kliknij Żeby Zadzwonić: 723 427 361