Pomoc Drogowa Emilia | Autolaweta

Zadzwoń

Zakres

Działamy w okolicach autostrad A1, A2 – Stryków, Kutno, Łowicz, Piątek

Wachlarz Usług

Holowanie, Laweta, dowóz paliwa, wulkanizacja, serwis i inne drobne naprawy

24/7

Jesteśmy dostępni 24h na dobę 7 dni w tygodniu
TEL KOM: 723 427 361

Kliknij Żeby Zadzwonić: 723 427 361

Pomoc Drogowa Emilia – Holowanie – Autolaweta 24H

Witam Państwa. Skoro tutaj trafiłeś zapewne potrzebujesz pomocy drogowej, martwisz się o Swój pojazd, spokojnie jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę.

Działamy na terenie województwa łódzkiego, okolice AUTOSTRADY A1, A2 oraz miejscowości Łowicz. Jesteśmy sumienni i działamy profesjonalnie przez co grono naszych Klientów systematycznie się powiększa.

Zadowolony Klient – spokojny o swój pojazd który nam powierza jest dla nas najważniejszy.

Emilia to wieś w powiecie zgierskim oraz województwie łódzkim.

Złapałeś gumę? Twój silnik odmawia współpracy? Uległeś stłuczce? Spotkała cię inna niespodzianka drogowa? Jeśli któreś z tych okresleń brzmi znajomo, na pewno potrzbujesz fachowej pomocy drogowej na terenie Emilii lub innego miasta w woj. Łódzkim.

Przykre zdarzenia drogowe spotykają nas w najmniej oczekiwanych momentach. Jesteśmy tu, aby Państwu pomóc i złagodzić konsekwencje każdego rodzaju zdarzeń drogowych. W razie potrzeby użyjemy autolawety by odholować Państwa pojazd do naszego warsztatu, lecz większość usterek mechanicznych usuwamy na miejscu.

Kontaktując się z nami mają Państwo pewność, że wasza usterka będzie usinięta szybko i sprawnie tak abyście mogli w krótkim czasie kontynuować swoją podróż. Od wielu lat staramy się doskonalić nasze usługi tak aby nasi klienci byli zawsze zadowolenie. Mamy wiele pozytywnych opinii od osób, które skorzystały z naszych usług, głównie na terenie autostrad A1 i A2. Zapraszamy do kontaktu nie tylko jeśli mają Państwo wypadek czy kolizję ale również drobną usterkę. Nasi wykwalifikowani mechanicy czekają aby Państwu pomóc.

TEL KOM: 723 427 361

Kliknij Żeby Zadzwonić: 723 427 361