Pomoc Drogowa Konin | Autolaweta | Holowanie

Zadzwoń

Zakres

Działamy w okolicach autostrad A1, A2 – Stryków, Kutno, Łowicz, Konin

Wachlarz Usług

Holowanie, Laweta, dowóz paliwa, wulkanizacja, serwis i inne drobne naprawy

24/7

Jesteśmy dostępni 24h na dobę 7 dni w tygodniu
TEL KOM: 723 427 361

Kliknij Żeby Zadzwonić: 723 427 361

Pomoc Drogowa Holowanie Konin – Autolaweta 24H

Witam Państwa. Skoro tutaj trafiłeś zapewne potrzebujesz pomocy drogowej, martwisz się o Swój pojazd, spokojnie jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę.

Działamy na terenie województwa łódzkiego, okolice AUTOSTRADY A1, A2 oraz miejscowości Stryków, Zgierz, Łódź, Kutno, Łowicz, Konin, Piątek. Jesteśmy sumienni i działamy profesjonalnie przez co grono naszych Klientów systematycznie się powiększa.

Zadowolony Klient – spokojny o swój pojazd który nam powierza jest dla nas najważniejszy.

Konin jest sporym miastem przez które przejeżdza każdego dnia nie tylko wiele aut osobowych ale również ciężarowych. Mnogość samochodów i natężenie ruchu sprawie, iż każdego dnia narażeni jesteśmy na kolizje i wypadki nie tylko jako zmotoryzowani ale również jako piesi. Kolizja lub inna awaria, która zdarzy się podczas trasy, to zdarzenia bardzo frustrujące, które potrafią popsuć nam cały dzień i całą przyjemność z podróży. Jako profesjonalna firma świadcząca swoje usługi na terenie miasta Konin, staramy się zawsze dotrzeć do naszych klientów w jak najkrótszym czasie tab aby zminimalizować negatywne skutki jakiegokolwiek zdarzenia drogowego.

Pomoc drogowa Konin to przede wszystkim profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Na miejscu usterki możemy zwulkanizować oponę lub dokonać innych drobnych napraw. Wszystkie poważniejsze usuwamy i naprawiamy w naszym warsztacie, gdzie holujemy wszystkie unieruchomione samochody naszą autolawetą, by poddać je bardziej zaawansowanym czynnościom serwisowym. Naprawione auta podstawiamy pod wskazane miejsce lub odstawiamy na nasz parking, który również pomieści auta ciężarowe. Zajmujemy się również bardzo błahymi problemami np. gdy zabraknie Państwu paliwa. Dowieziemy kanister i uzupełnimy brak. Zapraszamy do kontaktu z nami pod wskazanym nr telefonu.

TEL KOM: 723 427 361

Kliknij Żeby Zadzwonić: 723 427 361