Pomoc Drogowa Kutno | Laweta | Holowanie

Zadzwoń

Zakres

Działamy w okolicach autostrad A1, A2 – Stryków, Kutno, Łowicz, Piątek

Wachlarz Usług

Holowanie, Laweta, dowóz paliwa, wulkanizacja, serwis i inne drobne naprawy

24/7

Jesteśmy dostępni 24h na dobę 7 dni w tygodniu
TEL KOM: 723 427 361

Kliknij Żeby Zadzwonić: 723 427 361

Pomoc Drogowa 24h– Holowanie – Autolaweta Kutno

Witam Państwa. Skoro tutaj trafiłeś zapewne potrzebujesz pomocy drogowej, martwisz się o Swój pojazd, spokojnie jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę.

Działamy na terenie województwa łódzkiego, okolice AUTOSTRADY A1, A2 oraz miejscowości Stryków, Zgierz, Łódź, Kutno, Łowicz, Konin, Piątek. Jesteśmy sumienni i działamy profesjonalnie przez co grono naszych Klientów systematycznie się powiększa.

Zadowolony Klient – spokojny o swój pojazd który nam powierza jest dla nas najważniejszy.

Kompleksowe usługi POMOCY DROGOWEJ w Kutnie:
– holowanie pojazdów – holowania samochodów, quadów
– współpracujemy z serwisami blacharsko – lakierniczymi i mechanicznymi
– dowóz paliwa – wulkanizacja
Czas działania: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Wypadek, stłuczka, awaria? Każdemu z nas (częściej bądź rzadziej) przytrafiają się na drodze sytuację, których raczej wolałby uniknąć. Każdy kierowca, niezależnie od stażu, doświadczenia czy umiejętności, musi liczyć się z tym faktem. Awaria silnika, guma, brak paliwa, niespodziewana kolizja – pomoc drogowa Kutno jest do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy! Pomoc drogowa Kutno, jak sama nazwa wskazuje, świadczy kompleksowe usługi na rzecz kierowców głównie w Kutnie i w okolicach miasta.

Kutno to urokliwa mieścina – można śmiało stwierdzić, iż miasteczko – zlokalizowane w województwie łódzkim. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie pomocy drogowej zarówno w samym Kutnie jak i w okolicach. Działamy siedem dni w tygodniu – również w dni wolne oraz święta. Nie straszne nam awarie pojazdów osobowych, aut dostawczych, ciężarówek, a nawet busów oraz TIR-ów.

Uwaga! Pomoc drogowa Kutno świadczy swoje usługi również na autostradzie A1. Z licznych statystyk wynika, że to właśnie nam dochodzi do największej liczby wypadków, jeśli chodzi o ten rejon.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Oferujemy szybką, kompleksową i profesjonalną pomoc – niezależnie od dnia czy godziny.

TEL KOM: 723 427 361

Kliknij Żeby Zadzwonić: 723 427 361