Pomoc Drogowa Zgierz | Autolaweta | Holowanie

Zadzwoń

Zakres

Działamy w okolicach autostrad A1, A2 – Stryków, Kutno, Łowicz, Piątek

Wachlarz Usług

Holowanie, Laweta, dowóz paliwa, wulkanizacja, serwis i inne drobne naprawy

24/7

Jesteśmy dostępni 24h na dobę 7 dni w tygodniu
TEL KOM: 723 427 361

Kliknij Żeby Zadzwonić: 723 427 361

Pomoc Drogowa – Holowanie – Autolaweta 24H Zgierz

Witam Państwa. Skoro tutaj trafiłeś zapewne potrzebujesz pomocy drogowej, martwisz się o Swój pojazd, spokojnie jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę.

Działamy na terenie województwa łódzkiego, okolice AUTOSTRADY A1, A2 oraz miejscowości Stryków, Zgierz, Łódź, Kutno, Łowicz, Konin, Piątek. Jesteśmy sumienni i działamy profesjonalnie przez co grono naszych Klientów systematycznie się powiększa.

Zadowolony Klient – spokojny o swój pojazd który nam powierza jest dla nas najważniejszy.

Zgierz to niewielka mieścina „przepuszczająca” dużą liczbę samochodów każdego dnia. Z uwagi na autostradę A1 popularność miasta szybko rośnie, gdyż obecnie dobra droga pozwala na łatwiejszy i szybszy dojazd. Im większy ruch uliczny, tym większa prawdopodobność wypadku drogowego. Ty, samych zwiększa się zapotrzebowanie na usługi w postaci pomocy drogowej, które my oferujemy.

Nasz mobilny warsztat samochodowy i 24h pomoc drogowa Zgierz zapewni państwu bezpieczeństwo i gwarancje, że każdy przykry moment związany z usterką Państwa auta zostanie szybko rozwiązany i nie zamieni się w długi koszmar. Nasz wykwalifikowany zespół to mechanicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy sprawdzili się wielokrotnie w trudnych sytuacjach zarówno w warunkach warsztatowych jak i na drodzę. Może zaistniec sytuacja, w której usterka, którą Państwo będą mieć nie będzie możliwa do usunięcia na drodze. Wówczas odholujemy Państwa samochód naszą autolawetą to naszego warsztatu, gdzie szybko i sprawnie usuniemy powstałą usterkę.

TEL KOM: 723 427 361

Kliknij Żeby Zadzwonić: 723 427 361