Pomoc Drogowa Łowicz | Autolaweta | Holowanie

Zadzwoń

Zakres

Działamy w okolicach autostrad A1, A2 – Stryków, Kutno, Łowicz, Piątek

Wachlarz Usług

Holowanie, Laweta, dowóz paliwa, wulkanizacja, serwis i inne drobne naprawy

24/7

Jesteśmy dostępni 24h na dobę 7 dni w tygodniu
TEL KOM: 723 427 361

Kliknij Żeby Zadzwonić: 723 427 361

Pomoc Drogowa – Holowanie – Autolaweta 24H Łowicz

Witam Państwa. Skoro tutaj trafiłeś zapewne potrzebujesz pomocy drogowej, martwisz się o Swój pojazd, spokojnie jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę.

Działamy na terenie województwa łódzkiego, okolice AUTOSTRADY A1, A2 oraz miejscowości Łowicz. Jesteśmy sumienni i działamy profesjonalnie przez co grono naszych Klientów systematycznie się powiększa.

Zadowolony Klient – spokojny o swój pojazd który nam powierza jest dla nas najważniejszy.

Łowicz to miasto w powiecie Łódzkim oraz siedziba powiatu łowickiego.

Działamy szybko i sprawnie na terenie miejscowości łowicz i w okolicach? Dzwoniąc do nas możesz być pewien że dotrzemy do ciebie zawsze na czas. Nie zależnie od okoliczności dowieziemy dla ciebie części czy też paliwo jeśli utknąłeś na autostradzie A1 lub A2. Drobna stłuczka czy poważny wypadek, nie ma znaczenia.

Dla nas najważniejsza jest profesjonalna jakość usług. Wyjeżdzamy również do awarii. Jeśli nie posiadasz assistance i nie możesz skorzystać z tego rodzaju ubezpieczenia, odholujemy lub naprawimy twój pojazd szybko i sprawnie.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, grono naszych zadowolonych klientów wciąż rośnie. Nasze usługi są zawsze bardzo pozytywnie oceniane przez osoby, które miały okazję doświadczyć jakości naszych usług. Przykładamy dużą uwagę, aby w tych stresujących chwilach wszystkie czynności przez nas przeprowadzane odbyły się jak najbardziej płynnie i bezkonfliktowo.

Nasza pomoc drogowa Łowicz to profesjonalizm w każdym calu. Jesteśmy na rynku już zbyt długo aby pozwolić sobie na niesummienne usługi. Ponad wszystko przekładamy bezpieczeństwo oraz zadowolenie klienta. Jeśli zdarzy się Państwu przykry wypadek lub usterka w Państwa aucie w okolocach Łowicza, proszę skontaktować się z nami pod wskazanym numerem telefonu.

TEL KOM: 723 427 361

Kliknij Żeby Zadzwonić: 723 427 361