POMOC DROGOWA – STRYKÓW

 

Kompleksowe usługi POMOCY DROGOWEJ w Strykowie.
– holowanie pojazdów – holowania samochodów, quadów –
– współpracujemy z serwisami blacharsko – lakierniczymi i mechanicznymi –
– dowóz paliwa – wulkanizacja –
czas działania: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku


Stryków to niewielka mieścina – można śmiało stwierdzić, że nawet wioska – zlokalizowana w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim. Mimo stosunkowo niewielkiej liczby ludności, a co za tym idzie, także zagęszczenia, okolice te są niezwykle podatne na różnego rodzaju wypadki i stłuczki samochodowe. Mając to na uwadze, pragniemy zaoferować Państwo kompleksową pomoc drogową zarówno w samym Strykowie jak i okolicach.
Niemal codziennie na drogach w okolicy Strykowa zdarza się jakiś wypadek, kolizja czy awaria pojazdu.


Na szczęście – w większości przypadków – są to drobnostki, które nie zagrażają zdrowiu i życiu kierowców, pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego. Pomoc drogowa Stryków świadczy kompleksowe, całodobowe usługi – w tym naprawy drogowe, holowanie, przewozy lawetą samochodową, wymianę opon, dowóz paliwa i wiele, wiele więcej. Działamy siedem dni w tygodniu – również w weekendy i święta. Nie straszna nam żadna godzina – zarówno nocna jak i godziny szczytu.


Działamy szybko, sprawnie i kompleksowo. Zadzwoń do nas już dziś. Nasz fachowiec pojawi się na miejscu w przeciągu kilku – kilkunastu minut. Nie zwlekaj – jesteśmy do Twojej dyspozycji!


TEL.723 427 361 – POMOC DROGOWA STRYKÓW