POMOC DROGOWA – KUTNO

 

Kompleksowe usługi POMOCY DROGOWEJ w Kutnie.
– holowanie pojazdów – holowania samochodów, quadów –
– współpracujemy z serwisami blacharsko – lakierniczymi i mechanicznymi –
– dowóz paliwa – wulkanizacja –
czas działania: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Wypadek, stłuczka, awaria? Każdemu z nas (częściej bądź rzadziej) przytrafiają się na drodze sytuację, których raczej wolałby uniknąć. Każdy kierowca, niezależnie od stażu, doświadczenia czy umiejętności, musi liczyć się z tym faktem. Awaria silnika, guma, brak paliwa, niespodziewana kolizja – pomoc drogowa Kutno jest do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy! Pomoc drogowa Kutno, jak sama nazwa wskazuje, świadczy kompleksowe usługi na rzecz kierowców głównie w Kutnie i w okolicach miasta.


Kutno to urokliwa mieścina – można śmiało stwierdzić, iż miasteczko – zlokalizowane w województwie łódzkim. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie pomocy drogowej zarówno w samym Kutnie jak i w okolicach. Działamy siedem dni w tygodniu – również w dni wolne oraz święta. Nie straszne nam awarie pojazdów osobowych, aut dostawczych, ciężarówek, a nawet busów oraz TIR-ów.


Uwaga! Pomoc drogowa Kutno świadczy swoje usługi również na autostradzie A1. Z licznych statystyk wynika, że to właśnie nam dochodzi do największej liczby wypadków, jeśli chodzi o ten rejon.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Oferujemy szybką, kompleksową i profesjonalną pomoc – niezależnie od dnia czy godziny.


TEL.723 427 361 – POMOC DROGOWA KUTNO