HOLOWANIE STRYKÓW

 

Usługę HOLOWANIA – AUTOHOLOWANIA – oferujemy kierowcom ze Strykowa oraz miejscowości przyległwych.

– holowanie pojazdów – holowania samochodów, quadów –
– współpracujemy z serwisami blacharsko – lakierniczymi i mechanicznymi –
– dowóz paliwa – wulkanizacja –
czas działania: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku


Stryków to niewielka mieścina położona w województwie łódzkim – w powiecie zgierskim. Mimo stosunkowo niewielkiej liczby ludności i jeszcze mniejszej gęstości zaludnienia, Stryków to niezwykle często eksploatowany węzeł komunikacyjny. Jako że zarówno miasto jak i jego okolice cieszą się stosunkowo dużą popularnością wśród kierowców, nietrudno tu o wypadek. Wypadki, kolizje i awarie w województwie łódzkim zdarzają się niezwykle często – nie tylko na odcinku autostrady A1 oraz autostrady A2 czy drogach krajowych, ale również na mniej uczęszczanych trasach.


Holowanie Stryków to usługa przeznaczona dla wszystkich tych, którzy mają problem ze swoim pojazdem – zarówno będąc w mieście jak i w jego okolicach.
Holowanie Stryków to kompleksowa usługa obejmująca swoim zakresem pomoc drogową i holowanie aut osobowych, pojazdów dostawczych, TIR-ów, busów, a także quadów, motocykli i skuterów.


Jeżeli Twój pojazd odmówił Ci posłuszeństwa – zadzwoń do nas. Działamy 24 godziny na dobę/ 7 dni w tygodniu – również w weekendy i święta. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Posiadamy bogate, nowoczesne zaplecze holowników.

TEL.723 427 361 – HOLOWANIE STRYKÓW