HOLOWANIE KUTNO

 

Usługę HOLOWANIA – AUTOHOLOWANIA – oferujemy kierowcom z Kutna oraz miejscowości przyległwych.

– holowanie pojazdów – holowania samochodów, quadów –
– współpracujemy z serwisami blacharsko – lakierniczymi i mechanicznymi –
– dowóz paliwa – wulkanizacja –
czas działania: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku


Kutno to niezwykle urokliwe miasteczko położone w województwie łódzkim, w powiecie kutnowskim. Ta stosunkowo niewielka mieścina może pochwalić się doskonałym węzłem komunikacyjnym. Przez Kutn biegną bowiem aż dwie drogi krajowe – świetna alternatywa dla autostrady A1 (około dwóch kilometrów od Kutna) – droga krajowa numer 92 oraz droga krajowa numer 60. Dodatkowo, przez miasto przebiega bogata sieć dróg wojewódzkich i powiatowych – biegnących między innymi w stronę Łodzi.


Holowanie Kutno to usługa przeznaczona dla wszystkich kierowców poruszających się zarówno przez Kutno jak i w okolicach miasta. Naszym Klientom oferujemy w pełni nowoczesne zaplecze lawet – w pełni przystosowane do holowania pojazdów osobowych, samochodów dostawczych, TIR-ów, busów, a także skuterów, motocykli i quadów. Nasze lawety zapewniają maksymalne bezpieczeństwo przewożonego pojazdu!
Oprócz autoholowania świadczymy szereg dodatkowych usług, w tym dowóz paliwa, wymianę kół czy drobne naprawy na drodze. Masz problem? Zgłoś się do nas już dziś! Czekamy na Twój telefon!


TEL.723 427 361 – HOLOWANIE KUTNO