slid2

 

HOLOWANIE – AUTOSTRADA A1, AUTOSTRADA A2,

HOLOWANIE – STRYKÓW, KUTNO, ŁOWICZ, PIĄTEK, EMILIA, KONIN

 

Usługa AUTOHOLOWANIA – HOLOWANIA pojazdów oferowana przez naszą AUTO POMOC jest świadczona dla Kierowców,

samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Auto uległo awarii, skończyło Ci się paliwo, spieszysz Się na spotkanie a samochód odmówił posłuszeństwa


Pilnie potrzebujesz skorzystać z usługi holowania? Kolizja, wypadek, awaria? Twój pojazd odmówił Ci posłuszeństwa, a Ty nie wiesz co zrobić? Nie załamuj się! Zadzwoń do nas, a my załatwimy wszystko za Ciebie! Holowanie A1, A2 to kompleksowa usługa holowania, dedykowana przede wszystkim kierowcom poruszającym się autostradami A1 oraz A2 na odcinku województwa łódzkiego. Specjalizujemy się w szybkim, sprawnym holowaniu nie tylko pojazdów osobowych, ale również samochodów dostawczych, TIR-ów, a także busów.


Twój pojazd utknął na autostradzie A1 bądź autostradzie A2? Nie panikuj! Posiadamy wieloletnie doświadczenie, nowoczesne zaplecze, niezbędny sprzęt i doświadczoną kadrę fachowców. Wystarczy jeden telefon, a nasz specjalista pojawi się na miejscu najszybciej jak to możliwe. Cokolwiek by się nie działo – nie panikuj! Działamy w święta oraz weekendy – 24 godziny na dobę!


Pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Masz problem na drodze? Na co jeszcze czekasz – zadzwoń do nas i się zrelaksuj, a my załatwimy wszystko za Ciebie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również holowanie tzn. pojazdów nietypowych – skuterów, motocykli oraz quadów. Nasze lawety cechują się maksymalnym bezpieczeństwem. Decydując się na współpracę z naszą firmą masz pewność, że Twój pojazd dotrze „cały i zdrowy” we wskazane miejsce.


Holowanie A1, A2 to specjalistyczna usługa pomocy drogowej dedykowana wszystkim kierowcom – nie tylko poruszającym się po autostradach A1 oraz A2, ale również wszystkim innym, którzy znajdują się w okolicy. Działamy przede wszystkim na terenie województwa łódzkiego – w bliskiej odległości od takich miejscowości jak Kutno czy Stryków. Jeżeli masz problem – awarię, wypadek, stłuczkę – dzwoń do nas!


Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Bogata, a zarazem nowoczesna flota pozwala nam na świadczenie kompleksowych usług o każdej porze dnia i nocy. Już jeden telefon wystarczy, aby spać spokojnie. Czekamy na Ciebie! Holowanie A1, A2 to jedyna taka usługa w województwie łódzkim!

– Zadzwoń do nas. Oferujemy najkrótszy czas reakcji na zgłoszenie.

Oferujemy szeroki wachlarz usług :
holowanie pojazdów osobowych i dostawczych,
dowóz paliwa,
wulkanizacja,
drobne naprawy na drodze.