AUTOLAWETA – LAWETA – STRYKÓW

 

Usługa transportu AUTOLAWETĄ – LAWETĄ dla kierowców i mieszkańców Strykowa

transportujemy: samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, quady, motocykle, maszyny budowlane, maszyny rolnicze.

czas działania: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku


Autolaweta Stryków to kompleksowa usługa dedykowana wszystkim kierowcom zlokalizowanym zarówno w Strykowie jak i w okolicach miasta. Jeżeli chcesz szybko i sprawnie przewieźć swoje auto do dowolnego celu, zadzwoń do nas już dziś! Nasi fachowcy są dostępni 23 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu – również w święta oraz weekendy. To, co wyróżnia nas na tle licznej konkurencji to w pełni zindywidualizowane podejście do Klienta – wszystkim kierowcom oferujemy kompleksową, profesjonalną (i bezpieczną) pomoc w niezwykle atrakcyjnych cenach.


Dysponujemy nowoczesnymi, bezpiecznymi pojazdami, w pełni przystosowanymi do przewozu pojazdów takich jak: samochody osobowe, samochody dostawcze, samochody ciężarowe, TIR-y, busy, autobusy, skutery, motocykle, quady, maszyny rolnicze i budowlane. Wypadek, awaria, stłuczka, a może… konieczność szybkiego transportu pojazdu? Niezależnie od problemu zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci go rozwiązań. Zapewniamy bezpieczny dojazd do celu niezależnie od długości trasy.


Zapoznaj się z naszą ofertą! Zadzwoń do nas i umów się z naszym specjalistą. Zależnie od Twoich potrzeb i preferencji możemy być na miejscu zaraz bądź o wyznaczonej godzinie!

TEL.723 427 361 – AUTOLAWETA STRYKÓW