AUTOLAWETA – LAWETA – KUTNO

 

Usługa transportu AUTOLAWETĄ – LAWETĄ dla kierowców i mieszkańców Kutna,

transportujemy: samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, quady, motocykle, maszyny budowlane, maszyny rolnicze.

czas działania: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku


Kutno to niewielkie miasteczko położone w samym centrum polski – w województwie łódzkim, w powiecie kutnowskim. Siedziba powiatu kutnowskiego cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wielu kierowców. Wszystko za sprawą doskonałego wręcz węzła komunikacyjnego.


Przez miasto przebiegają dwie uczęszczane drogi krajowe – droga krajowa nr 92 (świetna, darmowa alternatywa dla autostrady A2, na Warszawę) oraz droga krajowa nr 60 (na Ostrów Mazowiecką). Dodatkowym atutem w tym zakresie jest bliskość autostrady A1 – dwa kilometry od miasta.


Właśnie ze względu na ten węzeł komunikacyjny, Kutno i okolice są miejscem wielu wypadków, stłuczek oraz kolizji. Mając to na uwadze przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową usługę – autolaweta Kutno. Naszym Klientom oferujemy szybkie i sprawne holowanie pojazdu lawetą – zarówno aut osobowych, dostawczych, ciężarowych jak i busów, autobusów, TIR-ów, a także motocykli, skuterów i quadów. To, co wyróżnia nas na tle licznej konkurencji to przede wszystkim maksymalne bezpieczeństwo przewozu.


Nasze nowoczesne zaplecze lawet posiada niezbędne zabezpieczenia, sprzyjające zarówno długim jak i krótszym trasom.

TEL.723 427 361 – AUTOLAWETA KUTNO