slid3

 

AUTOLAWETA A1, A1

AUTOLAWETA – ZGIERZ, STRYKÓW, ŁÓDŹ, ŁOWICZ, KUTNO, PIĄTEK

 

Transport AUTOLAWETA na terenie całego kraju, 

transportujemy: samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, quady, motocykle, maszyny budowlane, maszyny rolnicze.


Autolaweta A1, A2 to kompleksowa usługa zadedykowana wszystkim kierowcom – zarówno pojazdów osobowych, aut dostawczych, TIR-ów jak i busów, autobusów, skuterów, motocykli oraz quadów. Specjalizujemy się w szybkiej i sprawnej pomocy na terenie województwa łódzkiego, ze szczególnym uwzględnieniem autostrady A1 oraz autostrady A2 zlokalizowanych w bliskiej odległości od Kutna oraz Strykowa.
Szukasz taniej, ładownej i w pełni bezpiecznej autolawety w niedalekiej odległości od autostrady A1 bądź autostrady A2? Dobrze trafiłeś! Wszystkim naszym Klientom oferujemy kompleksową usługę holowania lawetami – szybko i na dogodnych warunkach. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i… dzwoń. Czekamy na Ciebie o każdej porze dnia i nocy – siedem dni w tygodniu, z uwzględnieniem weekendów i świąt. Nasi fachowcy nigdy nie śpią!


Dlaczego warto wybrać właśnie nas?
Wszystkim naszym Klientom oferujemy całodobową autolawetę – sprzęt bezpieczny, komfortowy, w pełni dopasowany do potrzeb kierowcy oraz niemal każdego pojazdu. Zajmujemy się holowaniem lawetami wszystkich samochodów – osobowych, dostawczych, TIR-ów, a także pojazdów nieco bardziej specjalistycznych busów, autobusów, maszyn rolniczych i budowlanych, motocykli, skuterów oraz quadów.


Dołącz do tysiąca zadowolonych Klientów. Działamy przede wszystkim w centralnej Polsce, blisko węzła A1 oraz A2. Jeżeli potrzebujesz autolawety na autostradzie, drodze krajowej, w okolicach Kutna bądź Strykowa, w województwie łódzkim – zadzwoń do nas już dziś. Działamy szybko i sprawnie – jesteśmy na miejscu najszybciej jak jest to możliwe. naszym Klientom zapewniamy bezpieczny przewóz pojazdu do wskazanego miejsca.
Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, pozwalającym nam na świadczenie kompleksowych, wysokojakościowych usług. Nasze autolawety sprawdzą się zarówno w przypadku krótkich jak i długich tras. Autolaweta A1, A2 to profesjonalna pomoc drogowa dedykowana wszystkim kierowcom, głównie podróżującym w okolicy autostrady A1 oraz A2. Stłuczka, awaria, wypadek? Zadzwoń, a nasz specjalista pojawi się na miejscu po kilkunastu – kilkudziesięciu minutach!

HOLOWANIE AUTOSTRADA A1, A2